Maja weszła już w wiek senioralny, ale najwyraźniej kompletnie się tym nie przejmuje. W jej oczach wciąż jest miejsce na radość, ciekawość świata i tę charakterystyczną iskierkę, którą zwykle przypisuje się szczeniakom, nie psim seniorkom.
To sunia niezwykle pogodna i nastawiona na człowieka. Kontakt z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność - bliskość, wspólny spacer czy zwykłe bycie obok to dla niej prawdziwe szczęście. Wiemy, że wcześniej była psem domowym i mieszkała z kotem, dlatego domowe realia nie są jej obce, a nowe życie nie powinno być dla niej wielkim wyzwaniem.
Na spacerach Maja pokazuje swoją prawdziwą, bardzo energiczną naturę. Chętnie rusza przed siebie, podbiega, zaczepia do zabawy, nosi patyki i zabawki, a gdy trafi się kawałek zieleni - z przyjemnością tarza się w trawie, jakby chciała chłonąć każdą chwilę. To pies, z którym codzienność po prostu staje się przyjemniejsza.
Suczka musi jeszcze zadbać o linię i zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale przy jej zamiłowaniu do ruchu i spacerów z pewnością będzie to możliwe. Najważniejsze jednak jest to, że ma w sobie ogrom miłości i gotowość, by dzielić ją z kimś na co dzień.
Szukamy dla niej domu, w którym będzie mogła być sobą - radosną, ciepłą towarzyszką zwyczajnych dni, które dzięki niej staną się naprawdę wyjątkowe.