Fotowolontariat

Kochasz zwierzęta i robienie zdjęć? Zapraszamy zarówno amatorów jak i profesjonalistów do Fotowolontariatu w Schronisku na Paluchu.

Jako Fotowolontariusz robisz zdjęcia zarówno w schronisku jak i na różnych wydarzeniach w których bierzemy udział z psami.
Możesz współpracować z nami na podstawie umowy podpisywanej na rok, lub też wspierać nas nieregularnie.

Zdjęcia wykorzystywane są na stronie schroniska i portalach społecznościowych do ogłaszania zwierząt. Będąc więc fotowolontariuszem przyczyniasz się do sukcesu adopcyjnego naszych podopiecznych, pomagasz zmienić ich los. Ponadto wybrane zdjęcia wykorzystujemy tez w materiałach promocyjnych: billbordach, ulotkach, kalendarzach. Dołącz do nas.

Od grudnia 2018r. mamy też w schronisku własne studio fotograficzne. Zapraszamy!

 

Jak się zgłosić?

Przesłanie zgłoszenia w formie mailowej jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zawartych w mailu danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), art. 6 ust 1. lit a.

Administratorem danych jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@napaluchu.waw.pl

Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody.

Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania (sprostowania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgłoszenie w formie mailowej, a przez to podanie danych osobowych jest konieczne, aby móc pomagać w spacerach. Wysyłając zgłoszenie, wysyłający potwierdza, że ukończył 18 lat

  • Aby zostać Fotowolontariuszem prześlij swoje zgłoszenie wraz z przykładowymi zdjęciami i oświadczeniem na adres: promocja@napaluchu.waw.pl

  • Dodamy Cię do grupy, na której na bieżąco zamieszczamy zapotrzebowanie na fotografów.