Roztańczone rodzeństwo 328/25-331/25
Czwórka kociąt trafiła do schroniska i potrzebuje pilnie znaleźć kochające domy.
Maluchy to jeszcze kocie dzieci. Ich organizmy są bardzo delikatne i szczególnie narażone na bakterie i wirusy. Z tego powodu maluszki jak najszybciej powinny opuścić schronisko.
Szukamy dla nich troskliwych i odpowiedzialnych opiekunów.
Ze względu na dobro kociąt i troskę o ich prawidłowy rozwój, rekomendujemy adopcję maluchów w parach lub pojedynczego kociaka do młodego kota rezydenta.
Adopcja takich szkrabów wymaga poświęcenia i wiedzy, dlatego w przypadku braku doświadczenia z maluchami zachęcamy do zapoznania się z kocim poradnikiem po adopcji, w którym znajdują się najważniejsze informacje o wychowaniu kociaka. Dzięki niemu opiekun będzie mógł lepiej przygotować się do powitania w domu malucha.
Poradnik https://napaluchu.waw.pl/.../postepowanie-z-kotem-po.../
Przed adopcją Sugerujemy zapoznanie się z kwestionariuszem przedadopcyjnym i przyjazd do schroniska z już wypełnioną ankietą:
https://napaluchu.waw.pl/wp-content/uploads/2022/04/ANKIETA_PRZEDADOPCYJNA_KOTY_1.pdf
Uwaga: Decydując się na adopcję kota lub rozważając ją, koniecznie weź ze sobą do schroniska transporter lub torbę transportową do przewozu kotów. Przed adopcją upewnij się, że Twój dom / mieszkanie ???? jest bezpieczne i odpowiednio przygotowane do przyjęcia nowego członka rodziny. Pamiętaj, żeby zabezpieczyć okna i balkon.