Każde z tych zwierząt marzy tylko o jednym – by znów być ważne dla kogoś. Nie potrzebują wiele, tylko spokojnego miejsca i czułej obecności. Adoptuj i pokaż, że życie potrafi się odmienić.
Leonka 556/25
Leonka to kilkutygodniowa, delikatna kotka, która powoli uczy się nowego świata. Przyjechała do schroniska z trójką rodzeństwa. Jest jeszcze lekko wycofana, ale w ciepłym domu z pewnością szybko pokaże swoją łagodną i czułą naturę. Może zamieszkać z jednym z rodzeństwa lub z innym przyjaznym kotem.
📞 Biuro Przyjęć i Adopcji Zwierząt: 22 868 15 79
Ptysia 504/25
Ptysia to spokojna, urocza koteczka, która najbardziej lubi leniwe popołudnia i głaskanie po brzuszku. Choć nie stroni od zabawy, najlepiej czuje się u boku człowieka. Ma łagodne usposobienie i dobrze dogaduje się z innymi kotami. Szuka domu, w którym będzie mogła rozwinąć skrzydła i znaleźć swoje miejsce.
📞 Biuro Przyjęć i Adopcji Zwierząt: 22 868 15 79
Elio 552/25
Elio to elegancki koci maluch, który dopiero uczy się ufać światu. Trafił do schroniska z rodzeństwem i chętnie zamieszka z którymś z nich lub z innym młodym kotem. Kocio przechodzi koci katar i we własnym domu szybciej wróci do formy. Elio potrzebuje ciepła, cierpliwości i mnóstwa miłości.
📞 Biuro Przyjęć i Adopcji Zwierząt: 22 868 15 79
Jak adoptować?
1. Wejdź na naszą stronę i kliknij zakładkę „Zwierzęta” → „Do adopcji”.
2. Wpisz numer zwierzaka w wyszukiwarkę, by poznać więcej szczegółów.
3. Zadzwoń pod podany numer kontaktowy 📞 i umów się na spotkanie.
Nie kupuj – adoptuj. Daj dom, a zyskasz przyjaciela na całe życie.
